• +48 668 831 246
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Catering Świąteczny

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jak co roku razem z Restauracją „Pod Sokołem” przygotowaliśmy dla Państwa ofertę cateringową na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Zważywszy na obecną sytuację epidemiczną, chcieliśmy usprawnić proces składania zamówień, dlatego w naszych firmowych sklepach czekają na Państwa gotowe formularze. Staraliśmy się, aby były one jak najbardziej czytelne i proste do wypełnienia.


KLIKNIJ, ABY POBRAĆ FORMULARZ


Na zamówienia składane osobiście w naszych sklepach czekamy do 17 grudnia (włącznie).


Przy składaniu zamówienia pobierana jest zaliczka w wysokości 30% wartości zamówienia. W przypadku nieodebrania zamówienia w wyznaczonym terminie, zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostała kwota jest płatna przy odbiorze.


Zamówienia drogą elektroniczną przyjmujemy do 15 grudnia (włącznie).


Istnieje możliwość pobrania pliku z formularzem za pośrednictwem naszej strony. Plik w formacie pdf jest edytowalny, co oznacza, że mogą go Państwo wypełnić na swoim komputerze, a następnie wysłać do nas drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do wiadomości należy dołączyć bankowe potwierdzenie przelewu zaliczki. Wpłata zaliczki jest podstawą do rozpoczęcia realizacji zamówienia.

DANE DO WPŁATY:
ANCYPO MIZER Cezary Mizer
Pekao SA 75 1240 5240 1111 0000 5706 4583
Tytuł: Imię, Nazwisko, Catering

Odbiór zamówień 24 grudnia (Wigilia) w naszych firmowych sklepach (w świątecznych godzinach pracy).


W celu zmniejszenia czasu oczekiwania, prosimy o ustalenie przybliżonej godziny odbioru podczas składania zamówienia.

Bezpłatna dostawa


Oferujemy możliwość bezpłatnego dowozu zamówienia pod wskazany adres. Jeżeli chcieliby Państwo z niej skorzystać, prosimy o podanie adresu dostawy na formularzu w polu „miejsce i godzina odbioru” (obok danych kontaktowych). Konkretna godzina zostanie ustalona z Państwem telefonicznie.


Minimalna wartość zamówienia dla dowozów:
Sokółka -  200 zł,
Białystok - 300 zł,
Warszawa - 400 zł.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt: ‍
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 668 831 246 (pon.-pt. 8.00-18.00)


© 2021 Ancypo. Wszystkie prawa zastrzeżone.